برای ورود به سایت شرط بندی کنزو کلیک کنید
پاسور آنلاین در سایت کنزو
نوشته شده توسط : rabert

معرفی بازی پاسور آنلاین در سایت کنزو

سایت پاسور بازی آنلاین کنزو  از  52کارت  تشکیل شده است که قالبا با  52 کارت چندین نوع بازی می توان انجام داد از قبیل چهار برگ،بیست و یک،حکم. که رایج ترینش چهار برگ است .

سایت پاسور آنلاین کنزو

پس به طور کلی این بازی چهار برگ آنلاین یک بسته استاندارد از 52 کارت  است و 2 ، 3 یا 4 بازیکن در این بازی وجود دارد. هدف از این بازی این است که بر اساس برنده کارت های خاص ، بیشترین امتیاز کسب می شود .

بازی آنلاین شرطی پاسور  بین دو نفر یا چهار نفر دوبه دو است . به این صورت که برگه هارو بر می زنیم و 4تا برگ رو بین دو یا چهار نفر پخش میکنیم و 4تا برگ هم میریزم  تا بازی شروع شود نوبت هرکسی که باشد برگی پایین می اندازد که باید برگی که از زمین جمع میکند  جمع اعداد روی کار ۱۱ شود.

در پاسور آنلاین سایت پاسور کنزو ، امتیاز دهی آن براساس سیستم  “مناقصه” است که در آن بازیکنان سایت پاسور کنزو نمره ای را می گیرند که  پیش بینی می کنند و در ازای شکست امتیاز از دست می دهند.

شمارش امتیاز و پایان بازی در سایت پاسور بدون فیلتر کنزو  چگونه است ؟

 پاسور شرطی آنلاین تا رسیدن یکی از دو تیم به امتیاز از پیش تعین شده ، که معمولا 500 یا 1000 است ، ادامه می‌یابد. قانون دیگری که پاسور بازی آنلاین سایت پیش بینی کنزو وجود دارد ، امکان خرید و فروش کارت ها است به این صورت که  تعدادی که  امتیاز کمتری را اعلام کرده‌اند می‌توانند دست بهتر گروه مقابل را با اعلام حداقل دو دست بیشتر از آن خود کنند .

چهار برگ آنلاین سایت پیش بینی کنزو بی نظیر است.

می توانید این بازی را به سادگی یاد بگیرید و برنده مسابقات آنلاین سایت پاسور کنزو شوید . این بازی را می‌توانید به روش‌های گوناگونی در سایت ما نیز  انجام دهید.

بازی کردن را در سایت کنزو نیز بیا موزید :

نحوه بازی پاسور سایت پیش بینی  کنزو  به این مدل خواهد بود که هر گاه جمع عدد روی چند تا  کارت شما به 11  رسید . شما می‌تواند آن برگ‌ها را جمع کنید و امتیاز از آن شما خواهد بود. پس عجله کنید.

قوانین پاسور شرطی آنلاین در سایت کنزو حائز اهمیت است پس از آن غافل نشوید .

– سرباز همه کارت‌ها را می‌تواند به راحتی جمع کند به جز  کار تهایی مثل شاه و بی بی

-فراموش نکنید کارت شاه می‌تواند کارت شاه دیگر را جمع کند و همچنین هر کارت عکس داری جز سرباز می تواند کارت عکس دار شبیه به خودش را جمع کند.

– در صورتی که بازیکن سایت پیش بینی کنزو با کارتی که می‌اندازد زمین را خالی کند آن بازیکن سور زده‌است و پنج امتیاز کسب خواهد کرد  و جلو می افتد.

– سرباز در پاسور شرطی کنزو سور ندارد.

– در صورت خالی بودن زمین ، بازیکن نمی‌تواند سرباز دیگری را روی زمین  بیندازد  مگر آنکه دیگر ورقی نداشته باشد آنگاه مجبور به انداختن کارت خواهد بود. و سرباز اگر داشته باشد سربازش می سوزد.

امتیازبندی پاسور بازی آنلاین سایت کنزو  اینگونه خواهد بود که می بینید .

– ۱۰ خشت ۳ امتیاز دارد.

– ۲ خاج دارای 2 امتیاز است .

– هفت عدد خال خاج ۷ امتیاز را میگیرد. برای 7 خاج شدن در بازی در طی بازی باید تعداد برگه های خاجی که چمه میکنید 7 تا باشد.

– هر تک یا  آس به تنهایی  ۱ امتیاز را به همراه  دارد پس سعی در جمع کردن آس داشته باشید.

– هر سرباز به تنهایی ۱ امتیاز دارد و علاوه بر آن ممکن است روی زمین خاج ها را نیز جمع کند و امتیاز خاج ها نیز به عنوان 7 خاج شدن از آن شما شود

– هر سور ۵ امتیاز دارد و شما را 5 امتیاز جلو می اندازد. پس توصیه می شود به حریف اجازه دهید تا زمین را خالی کند.

 

6 پاسخ به “سایت پاسور آنلاین کنزو”

 1. سعید گفت:

  به بردن فکر میکنم

  • هومن گفت:

   داداش فقط به بردن فکر نکن به باختن هم فکر کن بااین سایتی که انتخاب کردی باااید به باختن و از دست دادن پولت فکر کنی چون این سایت تقلبی و نامعتبر و کلاهبرداریه منم عین تو خیلی تو فکر بردن بودم و بازیمم خوب بود اما وقتی توی این سایت بازی کردم و همش باختم و هی پولم رفت فهمیدم فقط نباید به بردن فکر کنم باید به سایتی که انتخاب میکنم بیشتر فکر کنم تا اینطوری بدبخت نشم

 2. صفدر گفت:

  آره لعنتی این سایت خیلی مخرب و دزدی میکنه من و دوستامم چندباری هی اینجا انلاین پاسور بازی کردیم هی باختیم چندبار پشت سر هم بعد فکردیم خب بازی ما خوب نبوده که میباختیم اما بعدش که باز هرچی بازی کردیم و بازم باختیم و از چندنفر دیگه پرسیدیم دیدیم نه کلا سایتش مشکل داره برا همین اینطوری میشه خلاصه کلی پول از دست دادیم

 3. رستا گفت:

  دوستان خوش سلیقه ای که مثل خودم طرفدار پروپاقرص بازی با پاسور هستن میتونم این نوید رو بهتون بدم که سایتی فوق العاده و بی نظیر اینجاست که منتظر همه ی شماست تا بیایین یه بازی و مسابقه هیجانی عالی داشته باشین من خودم خیلی وقته تو این سایت بازی میکنم همه شرایط و خدماتش عالیه حرف نداره حالا خودتون بیایین شرکت کنین متوجه میشین

  • پهلون پنبه گفت:

   دوستان گول تبلیغات این اعضا رو نخورین اینا بهشون پول دادن که بیان تبلیغات کنن وگرنه کدوم ادم عاقلی میاد اینطوری از سایتی تعریف میکنه وقتی هیچ سودی براش نداره! این سایت هم مثل بقیه سایت های دیگه مخرب و الکیه بهشون اعتماد نکنید بقیه سایت ها هم همینطورین همین خبراست و همشون دنبال اینن مردمو گول بزنن حواستون باشه خر نشین عا

 4. قاسم گفت:

  بازی با پاسور اونم انلاین واقعا کلی هیجان داره منکه خودم خیلی دوسدارم و همیشه هم بازی میکنم و دیگه کلی تو این بازیا استاد شدم اما هنوز این سایت رو امتحان نکردم نمیدونم چطوری هست چقد اعتبار داره چقد نداره مثلا اومده بودم اینجا از رو کامنت های بقیه بفهمم چ خبره چطوریه سایتش که دیدم اینجا هم بین روئسا اختلاف افتاده هرکسی یچیزی میگه 😅

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *